Zapisy

Na niniejszej stronie możliwe jest zapisanie się na kurs oraz zgłoszenie zainteresowania przyszłymi szkoleniami, jeśli aktualnie nie prowadzimy naboru na oczekiwane szkolenie. Formularz zgłoszenia zainteresowania znajduje się w drugiej części tej strony (TUTAJ).

Zapisy na kurs

Miło nam Państwa poinformować, iż rozpoczynamy kolejny nabór na szkolenia Cisco Networking Academy Program.

Poprzez poniższy formularz można zadeklarować chęć zapisu na tworzony kurs. Na podstawie przesłanych do nas danych będą tworzone listy uczestników. Prosimy o zwrócenie uwagi, że wysłanie zgłoszenia NIE JEST RÓWNOZNACZNE z zapisem na kurs. W najbliższym czasie, Ci z Państwa, którzy dostaną się na listę uczestników otrzymają potwierdzający e-mail, który zawierać będzie dalsze instrukcje (sposób dokonania wpłaty, termin rozpoczęcia zajęć, miejsce spotkań itp). Prosimy o niedokonywanie wcześniejszych wpłat.

W przypadku prowadzenia równoczesnego naboru na kilka kursów, bardzo prosimy o poprawne zadeklarowanie, którym kursem jesteście Państwo zainteresowani.

Wypełnienie formularza oznacza zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji rekrutacji i samego kursu. Oświadczenie o przetwarzaniu danych osobowych dostępne jest tutaj.

  1. Kurs CCNA (moduł 1) wersja 7.0

    Zajęcia odbywać będą się stacjonarnie w weekendy, we soboty i niedziele (spotkania będą odbywały się w 2-3 weekendy w miesiącu), w godzinach 09.00-12.30 (grupa poranna) oraz 13.00-16.30 (grupa popołudniowa). Prosimy o zadeklarowanie preferowanej grupy (lub obu, jeśli oba terminy są odpowiednie). Obecnie na grupę poranną prowadzone są zapisy tylko na LISTĘ REZERWOWĄ.

    W ramach modułu 1. CCNA (Introduction to Networks) odbędzie się 63 godziny lekcyjne zajęć, czyli 14 spotkań po ok. 4,5 godzin lekcyjnych (ok. 3,5 zegarowych). Pierwsze zajęcia zaplanowane są na weekend 7-8 października. Cały kurs CCNAv7 zakończy się do czerwca 2024.Zgłoszenie zainteresowania przyszłymi szkoleniami

Poprzez niniejszy formularz można zgłosić swoje zainteresowanie wybranymi szkoleniami (zarówno CCNA, jak i CCNP). Na podstawie przesłanych do nas danych w zostaniesz przyszłości powiadamiany(a) ze stosownym wyprzedzeniem o rozpoczynających się kursach i terminach zapisów na nie.

Prosimy o zwrócenie uwagi, że wysłanie zgłoszenia NIE JEST RÓWNOZNACZNE z zapisem na kurs, a jedynie wyrazem zainteresowania powiadomieniami o szkoleniach. By zostać uczestnikiem kursu, należy wziąć udział w zapisach w określonym terminie.

UWAGA! Zgłoszenia ważne są jeden rok akademicki.

Wypełnienie formularza oznacza zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji rekrutacji i samego kursu. Oświadczenie o przetwarzaniu danych osobowych dostępne jest tutaj.