Zapisy

Na niniejszej stronie możliwe jest zapisanie się na kurs oraz zgłoszenie zainteresowania przyszłymi szkoleniami, jeśli aktualnie nie prowadzimy naboru na oczekiwane szkolenie. Formularz zgłoszenia zainteresowania znajduje się w drugiej części tej strony (TUTAJ).

Aktualnie nie prowadzimy zapisów na żadne szkolenie. Zapraszamy do zgłaszania zainteresowania szkoleniami oraz do śledzenia zapisów na szkolenia rozpoczynające się w przyszłości.

Zgłoszenie zainteresowania przyszłymi szkoleniami

Poprzez niniejszy formularz można zgłosić swoje zainteresowanie wybranymi szkoleniami (zarówno CCNA, jak i CCNP). Na podstawie przesłanych do nas danych w zostaniesz przyszłości powiadamiany(a) ze stosownym wyprzedzeniem o rozpoczynających się kursach i terminach zapisów na nie.

Prosimy o zwrócenie uwagi, że wysłanie zgłoszenia NIE JEST RÓWNOZNACZNE z zapisem na kurs, a jedynie wyrazem zainteresowania powiadomieniami o szkoleniach. By zostać uczestnikiem kursu, należy wziąć udział w zapisach w określonym terminie.

UWAGA! Zgłoszenia ważne są jeden rok akademicki.

Wypełnienie formularza oznacza zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji rekrutacji i samego kursu. Oświadczenie o przetwarzaniu danych osobowych dostępne jest tutaj.